چهارشنبه دوست داشتنی سریالی با افكت های متنوع

تهیه كننده سریال رادیویی «چهارشنبه دوست داشتنی» از تنوع افكت در این مجموعه نمایشی خبر داد.

1401/12/19
|
13:39

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، ژاله محمدعلی ضمن اعلام این مطلب گفت: تولید این مجموعه سی قسمتی از این جهت كه داستان آن در فضای روستا می گذرد از نظر افكت بسیار متنوع است.
وی ادامه داد : از آنجا كه فضای روستایی با فضای شهری بسیار تفاوت دارد ، از افكت های زیادی در سی قسمت این مجموعه نمایشی استفاده شده است از طرفی از موسیقی فولكلور نیز در تهیه این سریال استفاده كردم تا حال وهوای روستا را برای شنونده باورپذیر سازد.
محمد علی افزود: متن این نمایش كه داریوش روحی آن را نوشته بسیار جذاب است، داستان آن درباره یك گروه برنامه ساز رادیویی است كه برای تهیه گزارشی درباره یك گل خاص به سمت روستایی بین همدان و كردستان می روند.
وی در پایان تأكید كرد : بازیگران مجموعه «چهارشنبه دوست داشتنی» توانستند به طرز چشمگیری بازی ها را باورپذیر ارائه دهند و امیدوارم این مجموعه مورد توجه شنوندگان قرار بگیرد.
«چهارشنبه دوست داشتنی» به نویسندگی داریوش روحی، تهیه كنندگی ژاله محمدعلی، كارگردانی مهدی نمینی مقدم، صدابرداری محمدرضا محتشمی، افكتوری نرگس موسی پور، گویندگی صفا آقاجانی و با هنرمندی امیر منوچهری،امیر زنده دلان،حمید یزدانی،كرامت رودساز،نازنین مهیمنی،فریده دریامج،محمد شریفی مقدم،مینو جبارزاده،مهدی نمینی مقدم،بهادر ابراهیمی،معصومه عزیز محمدی،بیوك میرزایی،سینا نیكوكار، مونا صفی و تعداد دیگری از هنرمندان رادیو نمایش ، از بیست و هفتم اسفند ماه به روی آنتن رادیو نمایش و رادیو ایران می رود.

دسترسی سریع