تلفیق نمایش رادیویی و انیمیشن در«بهترین حال» رادیو نمایش

در لحظه تحویل سال نو، نمایش تلفیقی رادیویی و انیمیشن «بهترین حال» به روی آنتن رادیو نمایش می رود و همزمان نسخه تصویری آن از سایت رادیو نمایش ونرم افزار كاربردی ایران صدا قابل تماشا است.

1401/12/26
|
11:48

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، داریوش شهبازی كارگردان و تهیه كننده « بهترین حال» در این باره گفت: در این اثر سعی بر این است نمایش رادیویی را به شیوه ای نوین به مخاطب ارائه دهیم تا حس یك نمایش رادیویی به مخاطب القا شود ودرعین حال همه شاخصه های یك اثر تصویری را نیزداشته باشد كه این امر به كمك تكنیك های گرافیكی و انیمیشن انجام شد،همچنین حضور بازیگران پیشكسوت رادیو، سینما و تلویزیون از دیگر شاخصه های این اثر است.
وی افزود: یكی از جذابیت های نمایش های رادیویی ، جلوه های ویژه صوتی آن است كه در این اثر سعی كردیم نحوه ساخت آن را به صورت همزمان به مخاطب نشان دهیم.
شهبازی تأكید كرد: این اثر طی تجربه ای تازه در ژانر نوپدید،میان رشته ای و صداپایه ای رادیو پلاس و با محوریت رادیو تئاتر در دو قالب صوتی و تصویری در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش به تولید رسیده است .
در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: رادین و ریحانه خواهر و برادری هستند كه به خاطر یك حادثه رانندگی با هم ارتباطی ندارند . حال پس از سال ها فرزندان آنها تصمیم گرفته اند با نقشه ای در لحظه تحویل سال نو در حرم امام رضا آنها را روبه روی هم قرار دهند و سبب آشتی آنها شوند.
«بهترین حال» به سردبیری امین رهبر،نویسندگی محمد احمدزاده هروی، كارگردانی و تهیه كنندگی داریوش شهبازی،كارگردانی تلویزیونی سروش طباطبایی و با بازی صفا آقاجانی،بیوك میرزایی،عباس توفیقی،امیر فرحان نیا،سعیده فرضی،فریبا طاهری،شیرین سپه راد ،شیما جانقربان، احمد هاشمی، ماكان رضایی پور،دانیال ابراهیمی،رومینا كوهزاد و با صدای حمید منوچهری، بهرام ابراهیمی،آشا محرابی،مسعود فروتن،ایوب آقاخانی، محسن بهرامی، گروه تصویر:منوچهر كاملی، آرمین جاویدی،مسعود مهدوی،گروه صدا: رضا طاهری،فرهاد آبیور،كوروش شریفی،صمد عالیقدر،جلوه های صوتی: نرگس موسی پور،تدوین : سروش طباطبایی،تصویرسازی و تیتراژ: رعنا عابدی،طراح لباس:فاطمه شهبندی،مدیر تولید علی بهرامی،هماهنگی سعید طاهری و تداركات:علی رجبی ویژه تحویل سال در روز اول فروردین ساعت 15 دقیقه بامداد از آنتن رادیو نمایش پخش می شود وعلاوه بر پخش رادیویی، نسخه تصویری آن نیز از نرم افزار كاربردی ایرانصدا و سایت رادیو نمایش قابل تماشا است.

دسترسی سریع