دختر شهید سلیمانی:به شكل جدی رادیو نمایش را گوش می دهم

نرجس سلیمانی فرزند ارشد شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گفت و گو با رادیو نمایش اعلام كرد كه به شكل جدی این شبكه رادیویی را گوش می دهد و دنبال می كند.

1400/10/04
|
15:09

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، نرجس سلیمانی ضمن اعلام این موضوع افزود : رادیو نمایش رادیویی است كه در حین انجام دادن بسیاری از كارها آن را انتخاب می كنم چون این قدرت را دارد كه ضمن اینكه شما صداها را می شنوید تصاویر را تجسم كنید .
وی ادامه داد : بعد از برنامه "صبح جمعه با شما" و "قصه ظهر جمعه"كه در خاطره ما بچه های دهه شصتی مانده است .این رادیو جز شبكه هایی است كه من با نمایش ها ی آن حس نزدیكی دارم و حتی خود را جای بعضی از آنها قرار می دهم.
نرجس سلیمانی همچنین در حاشیه افتتاح رادیو مقاومت از بینندگان و شنوندگان رادیو تاتر "سفیر" به تهیه كنندگی و كارگردانی و نویسندگی امین رهبر بوده است .
این رادیو تأتر قصه ی لزوم جبهه مقاومت و وحدت مسلمین در ارتباط با این مهم است كه در این نمایش به مقاومت امام حسین ع اشاره می شود و در ادامه به دنیای امروز و مقاومت شهید سلیمانی در برابر جهل قدرت های امروزی توجه ویژه ای دارد .بازیگران رادیو تأتر "سفیر"، میرطاهر مظلومی و مینو جبارزاده هستند .

دسترسی سریع