گلایه های كامبیز دیرباز از سریال آقازاده

كامبیز دیرباز پس از گذشت یكسال از پخش سریال آقازاده از دلخوری هایش درباره نقش شهنام در این سریال گفت.

1400/10/30
|
12:40

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،وی در برنامه رادیویی «استودیوهشت »در این باره گفت: زمانی كه آقازاده در حال پخش بود نمی توانستم درباره اش صحبت كنم چون ممكن بود تاثیری روی كار داشته باشد. من همیشه سعی می كنم رفتار حرفه ای داشته باشم و برای كارم حاشیه ایجاد نكنم. در این مدت هم كظم غیض كردم و درباره نقشم در آن سریال صحبتی نكردم. اما حالا می گویم كه نقش شهنام در آقازاده آن چیزی نبود كه به من گفته بودند. وی ادامه داد: بعد از آن مجموعه من تصمیم گرفتم در كاری بازی كنم كه فیلمنامه كامل باشد. هنگامی كه من نقش شهنام در آقازاده را پذیرفتم فقط 8 قسمت از فیلمنامه را داشتیم. وقتی آن هشت قسمت را خواندم گفتم من فلان نقش را دوست دارم. اما به من گفتند نه سنش به تو نمیخورد و گفتند نقش جذابی به نام شهنام داریم. من هم اعتماد كردم. اما وقتی قرار شد امیر آقایی آن نقش را بازی كند من دلخور شدم كه امیر سنش از من بالاتر است پس چرا به من گفتند آن نقش به تو نمیخورد؟ البته من دلم میخواست بعد از 15 سال نقش منفی بازی كنم. اما بعد از پخش متوجه شدم كه دوستان فكر كردند من مایلم نقش مكمل یا 3 و 4 هم بازی كنم در صورتی كه اینطور نبود و نتیجه این رفتار این شد كه من الان تقریبا دو سال است كه خودم را در خانه حبس كردم تا فقط نقش اصلی بازی كنم.
دیرباز افزود: با مردم باید روراست باشیم. قرار بود آخر كار گره هایی با كاراكتر شهنام باز شود. اما از شهنام فقط سایه ای ماند. به خاطر دلخوری هایی كه آخر كار پیش آمد من دو ماه آخر سر كار نبودم و دودش توی چشم كاراكتر رفت. نمیخواهم نبش قبر كنم و بگویم مقصر چه كسی بود ولی دلخوری بود.
دیرباز درپایان درباره بازی در فصل دو این سریال گفت: در فصل دو هم اگر نقش شهنام كلیدی شود و قصه را جلو ببرد حتما حضور خواهم داشت. من با حامد عنقا دوستم و كدورتهایم از بین رفته است.

دسترسی سریع