آیینه 19 الی 23 مهر 23:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو نمایش

آيينه

«آیینه» را از دو شبكه رادیویی بشنوید

سریال رادیویی آیینه كه به سفارش رادیو ایران در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است از این شبكه رادیویی و رادیو نمایش پخش می شود.

1399/07/19
|
21:01

به گزارش روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان تهیه كننده این نمایش رادیویی گفت: بخشی از تاریخ این سریال رادیویی در زمان پیامبر اكرم «ص» است كه نویسنده آن را به شكل موازی پیش برده است .
وی ادامه داد : از آنجایی كه این نمایش در برخی صحنه ها فضایی دلهره آور را روایت می كند ،به لحاظ تهیه كنندگی در نمایش از آوای جغد استفاده كردیم تا این حال و هوا را برای مخاطب تداعی كند .
قدوسیان در پایان تأكید كرد : همچنین در طول نمایش از موسیقی فیلم محمد رسول الله استفاده شده است و در كنار آن سعی شده برای تداعی فضای ترس آلود از موسیقی های دیگر نیز بهره بگیریم.
مجموعه رادیویی «آیینه» به نویسندگی و كارگردانی بابك صفی خانی ، تهیه كنندگی ساجد قدوسیان ، صدابرداری حیدر صفدری ، افكتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی فریبا متخصص ،محمد پورحسن، راضیه مومیوند، رامین پورایمان و تعداد دیگری از بازیگران اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، هر شب ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می شود و ساعت 23:45 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

دسترسی سریع
آیینه