اكرم محمدی : وقتی حرفی برای گفتن نداری بهتر است كه سكوت كنی

اكرم محمدی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش از نحوه انتخاب نقش در بازیگری گفت.

1399/10/17
|
16:29


به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ، این هنرمند در گفت و گو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش، در مورد نحوه انتخاب نقش هایش گفت : همیشه تلاشم بر این بوده كه كارهایی كه انجام میدادم شاخص باشد و این اعتقاد را دارم كه وقتی حرفی برای گفتن نداری بهتر است كه سكوت كنی ، حالا زمانی كه گروهی دور هم جمع می شوندو قرار می شود كه كاری را انجام دهند ، باید قطعا حرفی برای گفتن داشته باشند كه آن حرف یا كار ماندگار شود.
وی در ادامه در مورد نحوه آغاز به كارِ بازیگری اش گفت : من قبل از اینكه وارد كار تصویر شوم ، تئاتر كار می كردم و بعد از آن اولین كار تصویری ام قبل از فیلم مادر ، فیلم همه یك ملت بود .
محمدی همچنان در مورد كلید موفقیتش در زمینه بازیگری افزود : اگر قرار است كار كنید و در كارتان ماندگار شوید ، همیشه گزیده كار باشید حتی اگر این مورد باعث كم كار شدن شما شود .
وی افزود: در حیطه بازیگری ، یك بازیگر می تواند تصمیم بگیرد كه اگر در پروژه ای حرفی برای گفتن ندارد آن را قبول نكند و مشاركتی نداشته باشد بنابراین توجه به این مساله رمز موفقیت و ماندگاریِ آن بازیگر می باشد .
وی در مورد سریال پدرسالار گفت : این كار برآمده از فرهنگ و سنت خانواده ایرانی بود و چیزی كه برای من باعث خاطره انگیز بودن و ماندگاری این سریال شده بود ، هم ذات پنداری مردم با شخصیت های سریال بود چون تمام شخصیت های این سریال در زندگی واقعی افراد نمود پیدا كرده بود .
محمدی در پایان در مورد نحوه انتخاب شدنش برای مجموعه خانه سبز در نقش مادر علی كوچولو نیز افزود ؛ من در این مجموعه و برای بازی در این نقش در كنار دوستان هنرمندم از جمله زنده یاد خسرو شكیبایی ، زنده یاد نادره خیرآبادی و...دعوت شدم و موردی كه در این سریال برایم جالب و همینطور متفاوت از سریال پدر سالار بود ، این بود كه به نوعی این سریال هم حرف دلِ مردم بود و اینكه در تمام قسمت های خانه سبز صحبت هایی میشد كه شاید گفتنشان سخت و همینطور برای خانواده ها چالش برانگیز بود اما من مطمئنم كه این سریال در زندگی خیلی از خانواده ها تاثیر گذاشته بود و همینطور باعث رشد جامعه شده بود .

دسترسی سریع