زندگی مهاجران جنگ تحمیلی در اتاق شماره 24 رادیو نمایش روایت می شود

كتاب گویای «اتاق شماره 24» در چهل و دو قسمت از شبكه رادیویی نمایش پخش می شود.

1399/10/24
|
00:24

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، این اثر روایتی از زندگی مهاجران جنگ تحمیلی در خاطرات خود نگاشته صبریه فلاح حسینی است.

«اتاق شماره 24» روایت زندگی صبریه فلاح حسینی است. دختری كرد كه در قصر شیرین به دنیا می آید. او دنیا را جای خوبی برای زندگی می یابد و با طعم شیرین زندگی بر سالهای زندگی اش افزوده می شود. اما زندگی تقریباً مرفه او به یكباره با همین یك پاراگراف تغییر می كند: «همه چشمها نگران و بهت زده همدیگر را تماشا می كردند. خانواده ای هم در كنار ما روی زمین نشسته بودند كه چند بچه قد و نیم قد داشتند. ناگهان چند نفر نزدیك ما شدند و آرام چیزی به علی و پدرش گفتند. من جلو رفتم تا حرف های آنها را بشنوم. متوجه خبر شومی شدم. خبری كه از مُردن برایمان بدتر بود. خبری كه دلم سوخت، برای سرزمین قشنگ و چندین ساله آبا و اجدادیمان و تمام خاطرات كودكی و نوجوانی را از من می گرفت. خبری كه دلم را آتش زد و پر از بعض، نفرت و كینه كرد. حالا دیگر اسلحه نیاز نبود دوست داشتم با چنگم با دندانم دشمن متجاوز را از بین ببرم.»

«اتاق شماره 24» به تهیه كنندگی اشرف السادات اشرف نژاد، گویندگی شهیندخت نجف زاده، نویسندگی صبریه فلاح حسینی و صدابرداری محمد نظام الاسلام هر روز ساعت 15 از رادیو نمایش پخش می شود.

انتهای پیام

دسترسی سریع