مهمان «سوپ جوجه برای روح» باشید

از این پس جمعه شب‌ها، شنونده سریال رادیویی «سوپ جوجه برای روح» به سردبیری آشا محرابی از رادیو نمایش باشید.

1400/11/12
|
01:45

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، «سوپ جوجه برای روح» نام مجموعه‌ای است از نمایش‌های رادیویی 45 دقیقه‌ای كه در هر قسمت به داستانی می‌پردازد، با مضمونی انسانی و تاثیرگذار.

آشا محرابی در این باره بیان كرد: سوپ جوجه، به خاطر تاثیر شگرف درمان بخشش روی جسم، معروف است‌.

وی ادامه داد: این مجموعه با مضمونی انگیزشی و الهام بخش با القای مفاهیم انسانی تلاش دارد تا سوپ جوجه‌ای باشد برای روح. همان قدر درمان بخش و التیام دهنده و امیدوارم كه التیامی باشد برای روح‌های رنجیده.

محرابی در پایان تاكید كرد: در حال حاضر من كارگردانی این مجموعه رادیویی را بر عهده دارم و در آینده دوستان و همكاران دیگری به عنوان كارگردان به تیم اضافه خواهند شد.

«سوپ جوجه برای روح» به تهیه‌كنندگی فرشاد آذرنیا، با همكاری صدابرداران و افكتورهای رادیو نمایش و بر اساس كتابی نوشته جك كنفیلد و مارك ویكتور هانس توسط مریم تاجیك، باران امیرحسنی، هانیه نجفی به صورت نمایش رادیویی تنظیم شده است و شهین نجف زاده، مهدی نمینی مقدم، مهرخ افضلی، ایوب آقاخانی، احمد هاشمی، مجتبی طباطبایی، مجید حمزه، امیر فرحان نیا، محسن بهرامی، نگین خواجه نصیر، مرضیه صدرایی، سیما خوش چشم، مروارید كریمپور، شمسی صادقی از جمله بازیگران آن هستند.

این مجموعه رادیویی جمعه‌ها ساعت 23:15 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

كد خبر 5410821

دسترسی سریع