پخش سه سریال جدید از رادیو نمایش

رادیو نمایش با پخش سه سریال جدید رادیویی به استقبال هفته جدید می رود.

1402/04/07
|
14:41

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش،«آدرس یك درخت»،« بازی در دنیای مجازی» و «پرواز بی پایان» عناوین نمایش های رادیویی هستند كه از دهم تیرماه از آنتن شبكه رادیویی نمایش پخش خواهند شد.
«آدرس یك درخت» درباره آبتین دانشجوی فوق لیسانس سینما است كه برای تكمیل تحقیقات پروژه پایان نامه اش با موضوع نگاه به آثار عباس كیارستمی به خانواده پدریش در ایران می پیوندد و با همراهی اعضاء فامیل و دوست تازه ای كه دانشجوی سینما در ایرانِ است به كنكاش در باره آثار كیارستمی می پردازد و در این بین اتفاقاتی رخ می دهد كه شنیدنی است.
این نمایش به نویسندگی شهلا دباغی كارگردانی نورالدین جوادیان ، تهیه كنندگی ژاله محمد علی ، افكتوری نرگس موسی پور، گویندگی فریبا طاهری، صدابرداری رضا طاهری و با هنرمندی شهریار حمزیان،عباس شادروان،شمسی صادقی،نازنین مهیمنی،بهادر ابراهیمی،محمد مجدزاده،مجید سهرابی،سعیده فرضی،مریم باقری از روز شنبه دهم تیرماه ، ساعت 3:30 دقیقه از آنتن شبكه رادیویی نمایش پخش می شود.
نمایش رادیویی « بازی در دنیای مجازی» به نویسندگی شهلا دباغی درباره برنامه نویسی است كه در آمریكا یك گیم تولید كرده كه هر چند بازی آن در فضای مجازی انجام می شود اما اثرات مخرب جسمی برای گیمر دارد . صاحب شركت تولید گیم از این بازی برای به خطر انداختن جان دامادش استفاده می كند در حالیكه پلیس به دنبال ضارب است و از چنین نقشه ای بی اطلاع . خبرنگاری با توجه به آنچه یافته پی به ماجرا می برد و پلیس را در جریان قرار می دهد...
این نمایش رادیویی به كارگردانی مجید حمزه،تهیه كنندگی ملیحه مرادی جعفری، افكتوری محمدرضا قبادی فر،گویندگی محمد رضا علی، صدابرداری رضا طاهری و با هنرمندی نازنین مهیمنی،نگین خواجه نصیر، رامین پورایمان،احمد لشینی،شهین نجف زاده، مهدی نمینی مقدم،محسن بهرامی، سعیده فرضی و مهرخ افضلی از دهم تیرماه ساعت سی دقیقه بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
همچنین داستان سریال رادیویی «پرواز بی پایان» كه از روز دهم تیرماه ساعت 1:30 دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود درباره حمله دد منشانه ناوگان آمریكای جنایتكار به هواپیمای مسافربری ایران در سال 1367 است.
این سریال رادیویی به نویسندگی سهیلا خدادادی ، كارگردانی سعیده فرضی ، تهیه كنندگی مهدیه تقی زاده،افكتوری محمدرضا قبادی فر، گویندگی مهرداد مهماندوست ، صدابرداری رضا طاهری و با هنرمندی معصومه عزیزمحمدی،نگین خواجه نصیر، عباس توفیقی،شیرین سپه راد،كرامت رودساز،شهریار حمزیان، محمد رضاعلی،سینا نیكوكار،شیما اسدی، مریم باقری و سهیلا تیلاوی به تازگی در اداره كل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش تولید شده است.


دسترسی سریع