تجلیل سازمان انرژی اتمی از مدیر رادیو نمایش برای تولید نمایش های رادیویی در تكریم مقام شهدای هسته‌ای

در دیدار مدیران اداره كل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش رسانه ملی با رییس سازمان انرژی اتمی از مدیر رادیو نمایش برای تولید نمایش های رادیویی در تكریم مقام شهدای هسته‌ای تجلیل شد.

1403/04/12
|
12:50

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش؛ این نشست با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، مدیر كل هنرهای نمایشی ورادیو نمایش ، مدیر گروه مستند رادیو نمایش، معاون توسعه مدیرت ومنابع، رییس مركز دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی و مشاوران فرهنگی و امور ایثارگران این سازمان برگزار شد.

در این نشست ضمن گرامیداشت و یاد و خاطره شهید جمهور، آیت الله رئیسی و شهدای خدمت بر ضرورت بزرگداشت مقام والای شهیدان هسته‌ای با بهره‌گیری از ظرفیت‌های شنیداری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تاكید شد.
در ادامه این نشست از نمایش های رادیویی تولید شده در زمینه گرامیداشت مقام شهدای هسته‌ای رونمایی شد و مورد استقبال محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران و مشاوران وی قرار گرفت.

این سریال‌های نمایشی بر اساس معرفی ویژگی‌های شهداء و ترویج سبك زندگی شهید شهریاری، شهید احمدی‌روشن، شهید رضایی‌نژاد، شهید علی‌محمدی و شهید فخری‌زاده از شهدای هسته‌ای ساخته و توسط هنرمندانی چون ایوب آقاخانی، فریدون محرابی و بهرام سروری‌نژاد كارگردانی شده است. همچنین در این جلسه از پادكست‌های تولید شده در مركز دیپلماسی‌ عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران با رویكرد معرفی دستاوردهای صلح‌آمیز هسته‌ای كشور رونمایی شد.

محمد اسلامی، معاون رییس‌‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران نیز در این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از تولیدكنندگان این آثار، با تقدیم لوح و هدایا به محسن سوهانی مدیر كل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش و نیز رضا گل سوسن مدیر گروه مستند این شبكه رادیویی، بر لزوم تولید محتوا به‌ویژه آثار شنیداری در قالب‌های پادكست، سریال و ویژه‌برنامه‌های مناسبتی در حوزه‌های مختلف تخصصی و فرهنگی در راستای تكریم مقام شهدا و ترویج دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران تاكید كرد.
درادامه محسن سوهانی ضمن ابراز علاقه به همكاری با مركز دیپلماسی عمومی واطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی از هنر متعهد برای پیشبرد اهداف در پیشرفت كشور اسلامی مطالبی را بیان واعلام آمادگی نمودند برای همكاری هرچه اثرگذارترجهت شناساندن وآشنایی بیشتر فناوری هسته ای كه عامل پیشرفت در تمام علوم وفنون كشور می باشد با كمك هنرمندان توانا و نام آشنادر اداره كل هنرهای نمایشی رادیو در قالب نمایش های كوتاه ومستند های نمایشی تولید نماید.

دسترسی سریع